Cesta k spoločenstvu

"Sme slovenské kresťanské spoločenstvo zložené prevažne zo študentov ale i pracujúcich v Brne. Cesta k spoločenstvu je iniciatíva nášho spoločenstva o vytvorenie spolupráce medzi našou brnianskou farnosťou a vybranými slovenskými farnosťami. Cieľom akcie je primárne priniesť do farnosti ducha nášho spoločenstva a pomôcť vybudovať podobné rodinné prostredie v hosťujúcej farnosti, a to podľa verša „kde sa dvaja alebo traja zhromaždia v mojom mene, tam som medzi nimi.“ (Mt 18:20).

Aktivity, ktorým sa vo farnosti chceme venovať sú rôzneho charakteru. Ide predovšetkým o evanjelizačný a duchovný program pre viaceré vekové skupiny vo forme svedectiev, scénok, chvál, biblických stretiek, či prednášok. Ďalej aktivity zamerané pre mladšie deti, pre stredoškolskú mládež, aktivity pre rodiny s deťmi, pracujúcich či „večne mladých“. Radi by sme vypomohli farnosti i s manuálnymi prácami a okrem tohto všetkého budeme s naším zborom sprevádzať svätú omšu.

Pozývame Vás stráviť s nami spoločný čas, spoznať sa, porozprávať sa a spoločne vybudovať spoločenstvo.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácii o tomto projekte a našom spoločenstve kliknite na: https://jakubcata.eu/cks2018/ "